Deelnemerslijst

Mini marathon. Competitie wedstrijd 02-6-2024

1Noël Bemelmans

2 Eugene Hansen 

3 Piet Auckel      

4 Chris Lenzen

5 Huub janssen

6 Peter kusters 

7 Dylano lommen

8  Henry hanssen.

9 Frank Guht

10 Benny Jacobs

11 Raymond Heijnen

12 Walter Weber

13 Borghard jansen

14  Konstantien Lebotesi

15 Daniel Meijer.

16  jan de Kok.

17 André Hilgers

18 Toon Smeets.

19 Wiel Gorissen

20  Ben Boden

21 Karl Deitz

22 Tristan Deitz

23 Leon Erkens

24 Henk de Haas 

 

 Deelnemerslijst

 Competitie wedstrijd 05-5-2024

 

1 Noël Bemelmans

2 Eugene Hansen 

3 Piet Auckel      

4 Chris Lenzen

5 Huub janssen

6 Peter kusters 

7 Dylano lommen

8  Henry hanssen.

9 Frank Guht

10 Benny Jacobs

11 Raymond Heijnen

12 Walter Weber

13 Borghard jansen

14  Konstantien Lebotesi

15 Daniel Meijer.

16  frank.haemmelmann

17 Wiel Gorissen

18 Henk de Haas

19 Dieter Breuer.

20 Jelle van Balkom

21  leon erkens

22 ArnoTersteeg

23 andre Hilgers

24  Tristan Deitz 

25 Karl Dietz.

 

 

 

 

 

  Deelnemerslijst

  Koppelwedstrijd 21-4-2024

 

1.  Huub janssen  en  Jurgen Kraechter

  1. Frank Hämmelmann en Peter Wirtz
  2. Jos Jansen en Dieter Breuer
  3. Piet Willems en raymond heijen.

5   Henry Hanssen en Frank Guht.

6   Jan de Kok en Bert Moens

7   Piet auckel  en Peter Kusters

8   Benny Jacops  en  Henk de Haas

9   Andre Hilgers en Brian van balkom

10  Karl Deitz en Tristan Deitz 

11 Daniel Meier en Konstantien Lebotesi

12 Cris Lenzen  en Arno Tersteeg.

 

 

 

Witviswedstrijd  24-3-2024

Deelnemers lijst.

 

1 Bert Moens              

2 Noël Bemelmans

3.Jan de Kok

4 jelle van Balkom

5 Henk de haas

6. Piet Auckel      

7 henry hanssen.   

8 Huub janssen

9  Jos janssen.

10 Wiel Peeters

11 Sjeng Dieters

12 Chris Lenzen 

13 Piet Willems

14 Raymond Heijen.

15 Dieter Breuer

16 Peter Kusters.

17 Dylano Lommen 

18 André Hilegers

19 John faassen.

20 Jansen Burghard

21 Frank Guth

22Daniel Meier

23 Konstantien Lebotesi

24 Walter Weber

25 Benny jacobs

 

 wachtlijst.

 

27 Frank Hämmelmann

28 Peter Wirtz

 

 

Winterwedstrijd 22-10 en 29-10-2023,

Deelnemers lijst,

1 Piet Auckel

2.Benny Jacobs

3.Frank Guht

4.André Hilgers

5.Huub Janssen

6.Peter Kusters.

7.Bert Moens

8.Dieter Breuer

9.Burghard Jansen

10.Konstantin Lebotesi

Witviswedstrijd zondag 1-10-23

Deelnemers lijst

  1 .Peter Wirtz

  1. Benny jacops
  2. Henry Hanssen.

 4. Arno Gillessen.

  1. Jamie Janssen.
  2. Huub Janssen.
  3. Eugène Hanssen
  4. Frank Hämmelmann
  5. Mathieu Pilich
  6. Bert Moens
  7. Wiel Gorissen
  8. Jacob Smeets
  9. Peter Kusters
  10. Piet Auckel
  11. Ron Janssen
  12. Toon Smeets.
  13. Arno Tersteeg
  14. Dieter Breuer
  15. Jan de Kok
  16. Jurgen Kraechter
  17. Andre Hilgers
  18. Henk de Haas
  19. Tijn leerssen
  20. Frank Guth

Deelnemers lijst koppel wedstrijd

17 september ’23    Feeder/vaste.

  1. Jos Jansen en Dieter Breuer
  2. Jan de Kok en Toon Smeets
  3. Jacob Smeets en Wiel Gorissen
  4. Huub Janssen en Jurgen Kraechter
  5. Arno Gillessen en Eugène Hanssen
  6. Raymond Heinen en Piet Willems
  7. Mathieu Pilich en Peter Kusters
  8. Tijn Leerssen en Ron janssen.
  9. Frank Bosten en Piet Auckel

 

Witviswedstrijd zondag 3 september 2023

Deelnemers lijst ,

  1. Wiel gorissen
  2. Mathieu Pilich
  3. Bert Moens
  4. jacob Smeets
  5. Dieter Breuer
  6. Toon Smeets.
  7. Jos Jansen 
  8. Frank Haemmelman

  9.Henk de Haas

  10.Peter Kusters

  11 Piet Auckel

  12 henry Hanssen

  13 Arno Gillessen

  14 Eugene Hanssen

  15 Huub janssen

  16 Michael Eschweiler

  17 Andre Hilgers

  18 Benny jacobs

  19. Jan de Kok

  20. peter Wirtz

  21 Ron janssen

  22 Jamie Janssen.

  23 Piet Willems

 

Witviswedstrijd zondag 20 augustus 2023

Deelnemers lijst ,

  1. Dieter Breuer
  2. Michael Eschweiler
  3. Mathieu Pilich
  4. Arno Gillesen.
  5. Huub janssen,
  6. Wiel Gorissen
  7. Raymond heinen
  8. Eugene hanssen.
  9. Peter Wirtz
  10. Frank Hammelman
  11. Henry hanssen
  12. piet auckel
  13. Peter Kusters.
  14. Jos jansen
  15. Arno Tersteeg
  16. Jan de Kok
  17. Guus Groven
  18. Dave Wasserkorf
  19. jamie janssen

Witviswedstrijd zondag 23 juli 2023

Deelnemers lijst ,

 

  1.Wiel gorissen

  1. Huub janssen
  2. Eugene hansen
  3. Arno Gilessen.
  4. Michael eschweiler
  5. Jan de kok
  6. Bert Moens
  7. Dieter Breuer
  8. Peter Kusters
  9. Jacob Smeets
  10. Piet Auckel,
  11. Benny Jacops

13.frank.haemmelmann

  1. Jos Jansen 
  2. Arno Tersteeg

Deelnemers lijst koppelwedstrijd

Zondag 9 juli.

  1. Jos Jansen en Dieter Breuer
  2. Ron janssen en Jamie janssen.
  3. Eugene hanssen en arno Gilessen.
  4. Frank Hämmelmann en Heinz Grouls
  5. Michael eshwijler en piet Aukel.
  6. Bert Moens en peter Kusters.
  7. Jan de kok en Huub janssen.
  8. Wiel Gorissen & Benny Jacobs.
  9. Mathieu Pillig en Henry hanssen.

10. Tom schoenmakers en Jim Janssen

 

Klik

Deelnemers lijst 24 uur wedstrijd.

zaterdag 24 juni na zondag 25 juni.

1.

.

p.kusters en j.tamminga .

2.

Raymond Heinen en Dieter Breuer.

3.

Huub Janssen en Arno Gilessen.

4.

Rolf Maigre en Jim Groven,.

5.

Jim Janssen en

Bradley janssen

6.

Jan de kok en michel eschwijler.

om een tekst te typen.

Klik hier om

Witviswedstrijd 11-6-2023

Deelnemers lijst

1.

Jan de kok

2.

Dieter Breuer

3.

Jos Jansen.

4.

Peter kusters.

5.

Jacob Smeets (afgemeld)

6.

Wiel Gorissen

7.

frank.haemmelmann

8.

Erwin Mertens

9.

Marcel Breuer

10.Huub Janssen

11.

Eugene Hanssen

12.

Raymond Heinen

13.

Piet Willems

14.michel eswijler.

15.Rolf magre.

tekst te typen.

Dit zijn de inschrijvingen voor de openingswedstrijd 26-3-23

 

Andreas Stolz
Michael Drescher
Michael Eschweiler
Peter Kusters
Bernie Lucassen
Danique Lucassen
Jan de kok
Vincent Heidstra
Piet Auckel
Jacob Smeets
Dieter Breuer
Henk Meevissen
Bert Moens
Wiel Gorissen
Hein Grouls
Frank Hämmelmann
Dave Wasserkordt
Jos Jansen
Bennie Jacobs

Rolf Maigre

Jim Janssen

Eugene Hanssen